stareforum.REDMOTORZ.EU Strona Główna stareforum.REDMOTORZ.EU

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy   KalendarzKalendarz  photoshopPhotoshop
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj    MapaMapa Forumowiczów
Untitled document

Poprzedni temat «» Następny temat
mój niebieski napędowiec szuka nowego właściciela
Autor Wiadomość
kozichwost 
lokalny watażka

Wysłany: 18 Lipiec 2018   mój niebieski napędowiec szuka nowego właściciela

Motocykl znany w kręgach. Bywalec imprez forumowych i nie tylko. Swieżo włożony silnik od r100GS z 89 roku. W sumie jeszcze nawet nie jeździłem na tym silniku. Do tego skrzynia z całym nowym środkiem. Wolna jedynka, ząb szybsza trójka i czwówka - wszystko by YURKO. Sprzęgło ruskie. Za jakieś 5-7 tyś km do wymiany będą tarcze, bo wielowpusty już ruszone. Dyfer również swieżo zrobiony. Również tam wszystko nowe. Do tego nowy akumulator i dwie nowe fajne opony. Kto nie zna - wahacz z przodu, wszystkie amory od malucha, hamulec na przodzie tarczowy. Nawet kierownica nowa z nierdzewki - jeszcze nie założyłem. Lekko mówiąc w motocykl w tym roku wsadziłem jakieś 9 tys pln.
Teraz minusy - zbiornik zielony - nie niebieski, bagażnik kosza do naprawy blacharskiej - zarwał się zeszłorocznej jesieni na ukraińskich jamach. Do dokupienia siedzenie do kosza.
Cena 18tyś PLN. Jeśli ktoś weźmie w tej cenie, oddam wszystkie części jakie mam, a jest tego dużo... Cały wkład napędowego dyfra, że trzy skrzynie biegów, komplet krzyżaków, oprócz tego karton trybie wałków Dużo tego....
pilne

Odpowiedz do tematu