stareforum.REDMOTORZ.EU Strona Główna stareforum.REDMOTORZ.EU

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy   KalendarzKalendarz  photoshopPhotoshop
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj    MapaMapa Forumowiczów
Untitled document

Poprzedni temat «» Następny temat
Rosja 2018 - relacja, zwiedzanie bez motocykla -- KONIEC !!
Autor Wiadomość
Konrad 
mitoman-gaduła

Wysłany: 28 Sierpień 2018   

Relacja super( szkoda, że już się skończyła!!! :cry: ) Dla mnie osobiście jeszcze dodatkowo super zakończenie, bo już się obawiałem, że moje uwagi sprzed 14 lat są nieaktualne:

Poznałem niesamowitych, życzliwych ludzi, mogłem chłonąć Rosję wszystkimi zmysłami. Nikt do mnie nie strzelał z legendarnego Kałacha, a obawy związane z legendarną mafią okazały się pozbawione sensu. Oczywiście, gdybym chciał pokonać tę trasę jadąc super furą i traktując wszystkich niczym udzielny książę swych poddanych z pewnością oberwałbym po mordzie. Byłoby to zarówno słuszne jak i naturalne pod każdą szerokością geograficzną. Poza tym poruszając się z prędkością 160 km/godz przy włączonej muzyce techno i klimatyzacji poznałbym Rosję „ na niby” tylko od strony super hoteli i restauracji typu McDonald`s. Ja swój namiot rozbijałem najczęściej na tzw.”Awtostanowkach”, czyli strzeżonych parkingach dla ciężarówek, lub na stacjach benzynowych, a hotele, w których spędziłem w sumie trzy noce nie miałyby szansy nawet na pół gwiazdki. Rosja jest piękna, olbrzymia, pełna naprawdę wspaniałych ludzi, a przede wszystkim nie połknęła ( jeszcze) bakcyla mamony, jak Polska. Mam nadzieję, że taką pozostanie…

Mikimol- jedź tam jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz i pisz, chłopie co widzisz!!

mikimoll 
lokalny watażka

Dziękuję w imieniu autorów tekstu i zdjęć.

Wszystkie opinie są cenne, ale te od kombatanta cieszą podwójnie ;)

Ural63 
Majster

Ja ze swojej strony dziękuję Michałowi za ogarnięcie logistyczne całej wyprawy. Jak również naszym wszystkim znajomym i przyjaciołom po drugiej stronie rzeki Bug. Myślę że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. C.D.N.

MW-750 
lokalny watażka

Super! Dzięki za podzielenie sie tym z nami. I mimo wszystko prosimy o jeszcze :-)

Odpowiedz do tematu